Raspored zvona.pdf

Kurikulum 2019 2020.pdf

« Srpanj 2020 »

Rad u četvrtom tjednu nastave na daljinu
Autor: RENATA KREBER-MIKŠAJ, 3. 4. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji !

Iza nas su tri tjedna nastave na daljinu u kojoj ste, većina,
marljivo radili i svakodnevno izvršavali raznovrsne zadatke i tako
stjecali nova znanja i sposobnosti.
 U tjednu pred nama, neposredno  prije uskrsnih blagdana, od 6.do 9.4.2020. ne bi trebali dobivati nove  zadatke za rad od svojih učitelja već smjernice za unapređivanje  vlastitog rada s informacijama što i kako ponavljati i vježbati  jer nakon Uskrsa počinju i provjere.

Svi učenici od I. do VIII. razreda sljedeći tjedan prate sadržaje
putem TV-a: učenici razredne nastave, kao i do sada, HRT3, a učenici  predmetne nastave Sportsku televiziju na kojoj će se prikazivati  videolekcije koje su se već prikazivali, izborni predmeti i  međupredmetne teme.Naravno neke ponavljajuće sadržaje  gledat ćete  prema preporukama predmetnih učitelja.
 Na taj će način svi učenici još više utvrditi  poznato gradivo, ponoviti što znaju, ali i mnogo toga naučiti!
  Učitelji će izvršiti analizu dosadašnjeg rada na daljinu i u
e-dnevnik ili putem dogovorenih načina komunikacije s učenicima i  roditeljima, svakog učenika informirati o uspješnosti i aktivnosti u  radu na daljinu, je li aktivnost učenika bila u skladu s očekivanjima  ili ju treba unaprijediti.
  Dragi učenici, poštovani roditelji, uz sve obveze koje su pred Vama i  okolnosti u kojima živimo, nadamo se da ćete uskrsne blagdane provesti  sa svojim najbližima uz mnogo veselja, radosti, dobrote i blagostanja!
   Iako je Uskrs pred nama, provedite ga u krugu svojeg doma –
                  „BUDIMO  ODGOVORNI, OSTANIMO DOMA!“